15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Najmódnejšie šaty na svadbu 2021

29.07.2021

 

Čo si obliecť na svadbu? Odpoveď by mala byť prostá: šaty! Výber však nie je taký jednoduchý, pretože nájsť „tie  jediné” v bohatom sortimente výrobkov nie je ľahkou výzvou. Práve preto vám podávame pomocnú ruku a ponúkame prehľad najmódnejších šiat na svadbu v sezóne 2021.


Šaty na svadbu – dlhé modely sú vždy top

Postavu opticky zoštíhlia a predĺžia, pútajú pozornosť a vyzerajú mimoriadne dôstojne – vlastne preto milujeme dlhé šaty. Už roky na svadobných parketoch kraľujú šaty z tylu, ktoré sú vďaka tomu, že majú niekoľko vrstiev, omnoho „objemnejšie”, a tak dokonale zapadajú do svadobnej atmosféry. Tým z vás, ktoré obľubujú mnoho farieb, odporúčame šaty s farebnými kvetmi alebo rôznymi vzormi. Pre zachovanie konzistencie štýlov vám však odporúčame, aby ste k takýmto outfitom zvolili doplnky (topánky, kabelku či opasok) v rovnkej farbe.  Nie je na škodu zvoliť svadobný outfit v podobe dlhých šiat s motívom zvieracej potlače.  Bude to skvelé oblečenie pre dámy, ktoré sa neboja nezvyčajných riešení a rady vyniknú. Milovníčkam módnej klasiky odporúčame na svadbu dlhé  jednofarebné šaty  s čo njmenším množstvom ozdôb. Je to záruka nielen nadčasovej elegancie, ale aj voľba vhodná pre ženy takmer všetkých vekových kategórií.

Náš tip

Odporúčame, aby dlhé svadobné šaty siahali nad členky. Vďaka tomu môžete decentne ukázať topánky a predovšetkým sa vyhnete tomu, aby ste si pri tanci šliapali na šaty.

Krátke šaty na svadbu – aká dĺžka je vhodná?

Predovšetkým taká, ktorá vám poskytne pohodlie a pohodu. Vhodné sú šaty po kolená aj modely mini, ktoré siahajú približne do polovice stehien. Neodporúčame však obliecť si príliš krátke šaty, ktoré pri tanci nie sú pohodlné. Čo sa týka strihu, v tejto sezóne sú na módnom piedestále  asymetrické šaty – s jedným ramienkom, s predĺženou zadnou časťou a nepravidelným ukončením sukňovej časti. Tým z vás, ktoré chcú zaretušovať okrúhlejšie tvary, odporúčame voľné šaty kaskádového strihu, ktoré nenápadne zakryjú prípadné nedostatky postavy. Módne sú aj štýlové široké priehľadné rukávy, čipkové vsadenia a aj intenzívne farby . Obzvlášť šťavnatá zelená. Také farby ako púdrová ružová, modrá či jemná ľaliová sú tiež top, nakoniec tak, ako aj v predchádzajúcich rokoch. 

Priliehavé šaty na svadbu

Sú perfektné vtedy, ak chcete zvýrazniť osí pás alebo sa necítite pohodlne v rozšírených šatách. Štýlové ceruzkové šaty so sakom sa vám zídu aj pri ďalších príležitostiach, napríklad do práce v kancelárii. Odporúčame elegantné šaty s volánom v páse, asymetrický model s výrezom vo výstrihu ako aj jednoduché šaty so štvorcovým výstrihom.  Navštívte: https://www.bonprix.sk/kategoria/1720/na-svadbu/ a zoznámte sa s ponukou šiat na svadbu.

Nájdite produkty podľa tagov: