Obrusy a behúne vianočné

10% zľava + poštovné zadarmo! Len do 05.02.2023! Kód akcie: 1152

Obrusy a behúne vianočné

Keď už vo vzduchu cítiť čaro Vianoc, je čas začať s veľkými prípravami. Odmeňte svoj interiér dekoráciami a doplnkami a strávte tento čas vo výnimočnej, rodinnej atmosfére.

 Vianoce v našom dome

Keď už vo vzduchu cítiť čaro Vianoc a z televízie sa ozývajú vianočné reklamy, je čas začať s vianočnými prípravami. Vianoce sú čas rodinnej pohody, kedy si môžeme vychutnávať spoločne strávené chvíle s našimi najbližšími. Ďalšou výzvou je hľadanie darčekov, ktoré im urobia radosť.

Vianočné ozdoby

K najcharakteristickejším vianočným dekoráciám patria predovšetkým ozdoby povešané na vianočnom stromčeku. Tieto ozdoby sa každoročne vyznačujú novým, originálnym dizajnom. Milovníkom jednoduchosti a minimalizmu sa určite zapáčia jednofarebné gule s rôznou štruktúrou. Farebne zladený set bude krásnym doplnkom, ktorý bude korešpondovať s minimalistickým štýlom interiéru.

Pre tých, ktorí milujú živé farby, máme v ponuke rafinované kolekcie vianočných ozdôb. Vďaka nim bude stromček žiariť zaujímavými farbami, motívmi a rôznorodosťou. Oldschoolové stromčeky z detstva, na ktorých vládol chaos, sú návratom do nášho detstva a budú skvelým oživením jednoduchých interiérov.

Vianočné darčeky

Milujeme dostávať darčeky, ale ešte viac dávať. Ako vybrať vianočné prekvapenie tak, aby bolo praktické alebo vyčarovalo úsmev na tvári? Predovšetkým musíme brať do úvahy osobnosť obdarovaného. Ak vieme niečo viac o jeho koníčkoch, určite budú dobrou voľbou praktické pomôcky. Napr. pre milovníka varenia budú dokonalou voľbou kuchynské doplnky a všetky praktické pomôcky na varenie.

Ak chceme podarovať dekorácie, popremýšľajme, v akom štýle je ladená domácnosť. Ak je interiér minimalistický, stavme na niečo jednoduché v neutrálnej farbe, napr. vázu alebo lampáše. Čím originálnejšie zariadený byt, tým zaujímavejší a farebnejší prvok môžeme dokúpiť. Dôležité však je, aby darček korešpondoval s atmosférou interiéru. Ak máte pochybnosti, neriskujte a stavte na jednoduchý a praktický doplnok do domu.