Pančuchy a pančuchové nohavice čipkové

Pančuchy a pančuchové nohavice čipkované

Jemná čipka dodá štýl každej štylizácií. Vyberaj čipkovanú bielizeň a oblečenie, vďaka ktorým sa budeš cítiť ako skutočná princezná! 

Už dávno prestala byť spájaná s výlučne sexy bielizňou. Čipka je teraz módny prvok rovnako ako večernej módy, tak aj letných šiat či klasických topov. Nie len biela a čierna zdobí chrbát a pridáva dievčenský pôvab, ale aj celá škála pestrých farieb. Len od teba záleží, v akej farbe čipy túžiš vytvoriť módne štylizácie.

Aká čipka je najviac módna?

Niet pochýb, že komplety čipkovanej bielizne alebo zmyselných doplnkov sú hit, ktorý ženy milujú dlhé roky. Čierna čipkovaná podprsenka, biely sexy komplet, červené nohavičky s čipkou - klasika, s ktorou sa stretneme v šatníkoch tisíciek žien. 

Čipkované oblečenie je maximálna sloboda. Počnúc od štýlov v tónovaných farbách, pôvabnej ružovej či jemnej ecru, po bláznivé, žiarivé neóny či výrazne pastely.

Pamätaj, že uspokojivý efekt čipkovanej bielizne získaš vtedy, keď zachováš mieru. Ak nosíš čipku, tak musí byť najvýraznejším prvkom štylizácie. 

Čipkovane a módne

Čipka je známa v móde celé stáročia. Ako výnimočne ženský a jemný prvok ozdôb dámskeho oblečenia, v dávnej dobe bola neodlúčnym prvkom krásnych dlhých sukní, elegantných korzetov či bielizneČipkované sukne alebo krátke šaty sú bestsellerom medzi mladými. Pre vyzretejšie ženy sa dokonale osvedčujú elegantné blúzky s prvkami čipky.

Romantický štýl čipkovanej bielizne

Ženská a atraktívna - presne tak sa chce cítiť každá z nás. Čipkované komplety sú skvelou alternatívou pre ženskú bielizeň, pretože poskytujú skvelý vzhľad a zároveň sú pohodlné a nepodráždia ani citlivú pokožku. Sexy komplety sa osvedčujú ako každodenná bielizeň, špeciálne pre ženy, ktoré cenia ženský vzhľad v každej situácií. Na druhej strane sú dokonalým nápadom na vytvorenie zmyselného prekvapenia pre milovaného. 

Čipkovaná bielizeň je základ!

Pokiaľ si si už zaobstarala erotickú bielizeň, neznamená to, že limit na čipku si už vyčerpala. Dokonca drobné prvky na podrpsenke na každý deň alebo čipkované nohavičky dodajú na pikantnosti a ženskom štýle.

Chtiac dodatočne ukryť zbytočné kilogramy a zmenšiť pás a boky o niekoľko centimetrov, dokonalou alternatívou bude zoštíhľujúca bielizeň s ozdobnými prvkami čipky. Vyvýšený pás a elastický materiál opticky zoštíhľuje postavu a modeluje zadok. Vďaka tomu zároveň popri ozdobnej bielizni, dokonca aj veľmi napasované šaty budú na tebe vyzerať dokonale. 

Modely bielizne, za pomoci ktorých chceme odčítať niekoľko kilogramov sú napasované. Ak chceš dobre vyzerať pri nosení štandartných štýlov a máš nejaké kilá naviac, rozhodni sa pre modely ako plavkové nohavičky alebo body. Mysli na to, že čím lepšie ich nedostatky ukryješ, tým viac očaríš. 

Čipkovaná bielizeň liekom na všetko

Čipkovaná bielizeň znamená predovšetkým sexy vzhľad, ktorý poskytne každej žene sebadôveru a spokojnosť. Ak si si nie istá a nevieš, čo si máš obliecť, aby si vyzerala a cítila sa atraktívne, zaobstaraj svoj šatník čipkovanými kompletmi. Bez ohľadu na okolnosti, bude krásne zdobiť ženské tvary a tvoriť sexy vzhľad. 

Premýšľajúc o spodnom prádle, v každom veku sú dokonalé čipkované komplety. Dôležité je však ich prispôsobenie k postave. Ak sme "hrušky", skvelo sa osvedčia dobre napasované panty. Pokiaľ sme naopak majiteľkami malého poprsia, mali by sme voliť modely podprseniek push up. Každý štýl rovnako ako podprseniek, tak aj nohavičiek je prispôsobený na rôzny typ postavy. Bez väčších ťažkostí teda nájdeš model, ktorý obsahuje dizajnérsku čipku a zároveň vymodeluje postavu a ukryje nedostatky.

Čipka je takisto prvok domácich dekorácií. Sviečky s čipkovaným lemom, dizajnérske obrúsky či obrusy dokážu zmeniť tvoje štyri steny na pôvabný a sladký kútik.

Nájdi čipku pre seba a užívaj si ženský štýl v každej situácií.