Košele

10% zľava + poštovné zadarmo! Len do 05.02.2023! Kód akcie: 1152

Pánske košele

54 Produktov
kosela-2-ks
  tmavomodrá grafická potlačená+biela
  Košeľa 2 ks
  18,99 €/ks
  kosela-s-dlhym-rukavom
  • novinka
  kosela-s-dlhym-rukavom
  • novinka
  kosela-s-kratkym-rukavom
  • -11%
  májová zelená-azúrovo modrá károvaná
  Košeľa s krátkym rukávom
  15,99 € 17,99 €
  biznis-kosela-slim-fit
  • -40%
  čierna/biela pásikovaná
  Biznis košeľa Slim Fit
  12,99 € 21,99 €

  Pánske košele

  Vhodne zvolená pánska košeľa je zárukou dobrého štýlu a garanciou estetického vzhľadu. Je vhodná ako odev do práce, na stretnutia s priateľmi či víkendový výlet mimo mesto. Košele sú must have v skrini každého muža. Dodaj svojmu šatníku za ich pomoci šik a eleganciu!

  Muž v dobre napasovanej košeli - či je vôbec nejaká atraktívnejšia kombinácia? Problém je však jej výber. Ako nájsť ideálnu a najefektívnejšiu? 

  Pánske košele vždy v móde

  Po celé roky muži získavajú ženskú pozornosť štylizáciami, v ktorých hrá hlavnú rolu dobre napasovaná košeľa. Ako roky plynuli, menili sa aj detaily, ale aj tak môžme košele brať ako jednu z najviac univerzálnych častí pánskeho šatníka. 

  Jej jedinečný charakter vyplýva predovšetkým z faktu, že bez ohľadu na okolnosti sa vždy hodí k akejkoľvek štylizácií. Hoci samozrejme počas slávnostných udalostí a exkluzívnych príležitostí je neodmysliteľnou súčasťou pánskeho outfitu, oblek bez košele je ako dirigent bez paličky, je to takisto dobrým pozitívnym elementom každodenného vzhľadu.

  Grilovačka, romantická večera, či výlet k jazeru sú skvelé príležitosti, ako sa košeľa dá využiť aj za menej formálnych okolností. Ideálne sa osvedčí v kombinácií s klasickými pánskymi džínsami alebo kraťasmi. 

  Spájaním dvoch kontrastných prvkov - oficiálny vrch a neformálny džíns, dôležité je pamätať tiež na pánske doplnky. Kožený opasok, elegantné topánky alebo robustné hodinky dodajú štylizácií čaro. 

  Košele pre pánov - výber farby

  Ponuka bonprixu predstavuje široký sortiment pánskych košieľ. Preto si každý muž môže byť istý, že nájde niečo pre seba. Ak máš tmavé hnedé vlasy, rozhoduj sa medzi košeľami s jasnými farbami - biele, modré, svetlo šedé. V opačnej situácií stretnete skôr pánov s veľmi svetlou pleťou. Blonďáci by mali hľadať modely, ktoré budú kontrastovať s ich svetlou prirodzenosťou. 

  Dôležitým faktorom vo výbere ideálnej pánskej košele je postava dotyčného. Drobnejší muži by mali zvoliť strih "slim fit" tj. napasované na telo. Na druhej strane, muži s miernym bruchom sa budú cítiť omnoho lepšie v košeli typu "regular". 

  Pred výberom ideálnej košele sa predovšetkým inšpiruj svojím šatníkom a spôsobom života. Pokiaľ často navštevuješ  oficiálne stretnutia, najviac sa ti oplatia jednoduché formálne modely. Ak naopak dávaš prednosť športovému štýlu, zvoľ košeľu s krátkym rukávom, potlačou, rôznymi farbami a vzormi. Tieto modely ti umožnia dať do pozoru tvoju pozoruhodnú osobnosť. Farebné alebo pásikavé košele zabezpečia výrazný kontrast ku klasickému obleku. Vďaka rôznym strihom s určitosťou nájdeš pre seba práve tú najideálnejšiu košeľu.