Svetre pánske slim

Svetre pánske slim

Slim je štýl číslo jedna medzi pánskym oblečením. Vyberaj napasované odevy, zdôrazňuj dobrú stavbu tela a priťahuj ženské pohľady ako magnet. 

Slim pánskym top štýlom

Inak zvaný fashion fit je jeden z najpopulárnejších štýlov v pánskej móde. Týka sa to rovnako ako nohavíc, tak aj košieľ či tričiek. Jeho charakteristická vlasnosť je predovšetkým strih napasovaný na telo. Láka mladých a štíhlych mužov v rozmedzí rokov 18-35, ktorý radi vystavujú svoju postavu. 

Hoci by sa mohlo zdať, že slim je v podstate predurčený len pánom vo veľkosti L/XL, no v skutočnosti ho môžu nosiť páni rôznych postáv. Skvelo v nich vyzerajú aj chudí muži. Slim často zdôrazňuje štíhlosť do tej miery, že ten štýl prestáva byť záležitosťou pre vypracovaných pánov.

Slim košele

Táto časť šatníka je v skutočnosti predurčená pre neobéznych pánov. Slim štýl zdôrazňuje dobrú stavbu mužského tela, ale okrem toho takisto zdôrazní aj trčiace brucho. Musíš teda objektívne oceniť, ako v nej vyzeráš a ako sa v nej cítiš. 

Hľadajúc vhodnú košeľu, sa sústreď na niekoľko pravidiel, ktoré ti pomôžu nájsť tú správnu:

  • Košeľa by mala byť napasovaná, tj. nie príliš voľná, ani nie tesná v oblasti hrudníka;
  • Rukáv by sa mal končiť medzi zápästím a dlaňou;
  • Ak hľadáš elegantnú košeľu, venuj pozornosť golieru. Mal by byť pevný.
  • Košeľa by nemala tlačiť, ale jemne ležať na tele;

Slim nohavice

Slim nohavice sú dokonalým príkladom toho, že každý "aj malý aj veľký" môže chodiť v slim oblečení. Štýl zužujúci sa smerom nadol dokonale zoštíhli a je vhodný zároveň aj vo veľkostiach M aj XXL. 

Slim rady!

Pri výbere modelu myslime na niekoľko základných pravidiel, vďaka ktorým vytvoríme perfektný vzhľad:

  • Ak vyberáš slim nohavice, skombinuj ich s voľnejším tričkom;
  • Buďme si vedomý našej postavy. Keď vieme, čo chceme ukryť na čo poukázať, bude sa nám ľahšie prezentovať ideálny vzhľad;

Slim štýl dodá postave dynamiku. Zdôrazni dobre stavané prsia a sústreď sa na dámske pohľady.