Dámske svetre so šnúrkou

Dámske svetre so šnúrkou

1 Produktov

Dámske svetre so šnúrkou

Vyberaj oblečenie s pohodlnou šnúrkou a užívaj si stopercentný komfort, a takisto aj vymodelovanú postavu a sexy krivky v páse! 

Oblečenie so šnúrkou hitom komfortu

Bestsellerom spomedzi komfortných dámskych odevov sú šaty so šnúrkou. Pôvabné, ženské štýly s jemnou previazanou šnúrkou nie len, že poskytujú maximálne pohodlie udržujúc odev na svojom mieste, ale takisto zdôrazňujú ženské krivky.

Šnúrky sa nachádzajú na rôznych miestach šiat. Tá pod prsiami skvele zvýrazní ženský dekolt a opticky ho zväčší. Na druhej strane, previazanie v páse zdôrazní ženské krivky. Pamätaj však, aby si zbytočne tesne nezaviazala šnúrku, pretože okrem chýbajúceho komfortu, môžeš spôsobiť sama sebe zvýraznenie širokých bokov či zviditeľnenie nedostatkov postavy. Existuje takisto previazanie na bokoch, avšak toto dokonalé riešenie značne rozšíri boky. 

Pre koho šaty so šnúrkou?

Šaty s viazaním na šnúrku sú dokonalým príkladom toho, akým jednoduchým spôsobom môžeš ovplyvňovať modelovanie postavy. V závislosti od toho, aký typ postavy vlastníme, by sme mali zvoliť model vhodný pre nás, aby sme sa mohli tešiť perfektnej postave a módnemu výzoru. Ako to spraviť? Tu je niekoľko základných pravidiel: 

  • Pre dámy s chlapčenskou postavou, šnúrka dokonale splní funkciu modelovania postavy. Ak máš nadmieru kilogramov, so šnúrkou zaobchádzaj opatrne. Chýbajúce krivky môžeš nechtiac zdôrazniť šnúrkou zaviazanou v tom mieste;
  • Šťastné majiteľky ideálnych proporcií, čiže postavy "presýpacích hodín", môžu zdôrazňovať šnúrkou sexy tvary. Vystačí stiahnuť v páse a sexy efekt je zaručený!
  • Postavy typu "hrušky" ju môžu takisto viazať v páse, avšak nie veľmi tesno, aby nezvýraznili široké boky.

Pánske a dámske tepláky so šnúrkou

Spájajú sa ti tepláky s charakteristickou šnúrkou? Ako inak! Je to stála, proste klasická, nepostrádateľná súčasť. Okrem estetických funkcií, aké plní - šedé tepláky a biela šnúrka je módnym hitom už niekoľko sezón. Čoraz častejšie sú spájané s elegantným žaketom a vysokými opätkami.

Šnúrka v oblečení pre deti

Deti sú vulkány energie. Ich oblečenie musí teda byť maximálne komfortné a poskytovať slobodu pohybu. Preto takisto medzi oblečením pre kojencov nájdeš celú ponuku teplákov so šnúrkou. Vďaka tomu ich napasuješ na svoje dieťa tak, aby sa cítilo slobodne a tepláky na ňom dobre sedeli.

Vyberaj oblečenie so šnúrkou a užívaj si maximálny komfort. Pánske nohavice, plavky, dámska kombinéza - vyblázni sa s módou!