15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

 

Ako si vybrať plavky?

05.06.2020

 

Pred nami je leto – najkrajšie obdobie roka! Je čas naplánovať si dovolenku a pripraviť si zoznam vecí, nevyhnutných na cestu. Ak sa chcete vybrať k moru alebo jazeru, je najvyšší čas, aby ste sa poohliadli po plavkách. V našom článku predstavujeme najnovšie trendy a napovieme vám, po akých plavkách treba siahnuť, ak beriete do úvahy vzhľad vašej postavy.


Dvojdielne plavky – zmyselné a vždy aktuálne

Plavky, ktoré pozostávajú z podprsenky a nohavičiek sú modely, ktoré kraľujú na plážach. Perfektne zvýrazňujú poprsie, odhaľujú brucho a ramená čím umožňujú rovnomerné opálenie. Sú tiež mimoriadne zmyselné, pretože odhaľujú všetky prednosti ženskej postavy! Aby si každá z vás mohla nájsť niečo pre seba, predstavujeme rôzne strihy dvojdielnych plaviek.

 

 


Plavky krémovej farby perfektne kontrastujú s opálenou pokožkou – je krásne, keď je pokožka už slnkom pobozkaná. Je to model so zdvojenými, odopínateľnými ramienkami a ozdobným zdvojeným páskom okolo bokov. Podprsenka má ultramoderný balkónový strih, sú v nej kostice, ktoré mierne zdvihnú poprsie.


Krásna tmavomodrá farba a ozdobné strapce – skutočne ideálna kombinácia. Podprsenka týchto plaviek nemá kostice, má však pod prsiami gumičku a podšívku, ktoré sú zárukou maximálneho pohodlia a estetického vzhľadu. Košíčky sú trojuholníkového tvaru, horná časť je predĺžená, takže si môžete podprsenku uviazať okolo krku.


Tieto charakteristické plavky s  vysokými nohavičkami a podprsenkou typu bandeau s vyberateľnými vložkami dozaista evokujú retro štýl. Smelo po nich siahnite vtedy, keď chcete vyzerať originálne a takýto model ešte nemáte vo svojom šatníku. Okrem toho budú skvelou voľbou pre dámy, ktoré chcú zamaskovať väčšie bruško.

Odporúčanie

Ak hľadáte v našom obchode  dvojdielne plavky, nezabudnite, že sa nachádzajú v podkategórii Bikiny>Komplety. Ak si ale chcete vybrať podprsenku a nohavičky osobitne, produkty, o ktoré máte záujem, nájdete v podkategóriách  Bikiny -> Podprsenky a Bikiny-> Nohavičky.


Tento typ dámskych plaviek bol navrhnutý pre dámy, ktoré sa obávajú obliecť si plavky, ktoré viac odkrývajú ženské vnady. Model má namiesto nohavičiek šortky, čo je pre mnohé ženy pohodlné.  Balkónová podprsenka dokonale zvýrazní prsia, zatiaľ čo spodná časť plaviek maskuje zadok – perfektný kompromis v jednom komplete!


Tieto plavky dozaista oslovia tie ženy, ktoré sú rady výnimočné. Asymetrická podprsenka na jedno ramienko vyzerá skutočne trendy! Odporúčame však, aby po nej siahli dámy s menším poprsím. K tomu potlač v podobe zelených listov monstery – originálny vzor, ktorý na pláži určite vynikne.


Zatiaľ sme ponúkli niečo dámam s menším poprsím, máme však aj módnu ponuku pre dámy s väčšími veľkosťami podprseniek. Ideálne pre ne budú plavky vyššie, pretože majú širšie ramienka ako aj vystužené košíčky s kosticami – tieto dva prvky dobre držia poprsie. Komplet má jemné ozdoby v podobe aztéckych vzorov, ktoré dokonale zapadajú do plážového vzhľadu.

Pre koho sú vhodné jednodielne plavky

Odpoveď je jednoduchá - pre každého. Odporúčame ich však predovšetkým dámam, ktoré nerady odhaľujú brucho a chcú urobiť svoju postavu štíhlejšou – jednodielne plavky ju opticky predlžujú, a tak vytvárajú jednoliaty efekt.


Na tomto modeli si pozornosť okrem  skvelej farebnej kombinácie zaslúži aj krásny výstrih – zmyselne ženský, zoštíhľujúci šiju. Na prsiach je podšívka s vyberateľnými vložkami. Eleganciu plaviek perfektne zvýrazní ozdobný krúžok, ktorý spája výstrih so spodnou časťou.


Tento odev je perfektný pre dámy plus size.  Plavky majú tzv. prvý stupeň tvarovania, jeho efekt umožní opticky zoštíhliť postavu. Zavinovací dekolt a gumička pod prsiami prsia krásne zvýraznia. Plavky majú klasické ramienka (spredu o niečo hrubšie ako zozadu), sú červenej farby. Ďalším spestrením je riasenie na boku, väčšie množstvo materiálu umožňuje zamaskovať prípadné záhyby na bruchu.


Toto je model s tretím, teda najsilnejším stupňom tvarovania postavy. Rovnako ako plavky vedľa aj tieto majú riasenie.  V našej kolekcii sme pripravili osobitnú podkategóriu, v ktorej sa nachádzajú zoštíhľujúce plavky jednodielne aj dvojdielne, ale aj štýlové plavkové šaty viac či menej obtiahnuté. Do tejto podkategórie nazrite vtedy, ak hľadáte niečo, čo vám pomôže diskrétne zamaskovať krivky.

Dúfame, že vďaka našim odporúčaniam viete, ako si vybrať dámske plavky – v prvom rade sa zamerajte na potreby svojej postavy a až potom začnite plavky hľadať. Táto postupnosť vám dovolí perfektne si naplánovať nákupy a vy okamžite budete vedieť, čo hľadáte. 

 

Redakcia Bonprix