15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Štýlové jesenné plášte. Pozrite si, aké trendy budú dominovať v nadchádzajúcej sezóne

24.09.2021

 

V tejto sezóne sa budeme inšpirovať klasikou ako aj niekoľkými extravagantnými novinkami. Jedno je isté, bez ohľadu na to, aký trend si zvolíme, bude to ultra štýlové, ale predovšetkým pohodlné a praktické. Pozrite si módne plášte na jeseň!

 

Kamelový trenčkot je vždy in

Kamelová, béžová a nahé odtiene sú najobľúbenejšími farbami tejto jesene. Veľmi často sa objavujú na prehliadkových mólach, ale v tejto sezóne sa vracajú s dvojnásobnou silou. Kamelový trenčkot je kultový strih, na ktorý si pamätajú nielen naše mamy, ale aj babičky. To, že ho ženy milujú už roky, nie je bezdôvodné – je elegantný a mimoriadne praktický – hodí sa ku každého outfitu.

.

V chladných, veterných dňoch sa rady zababušíme do niečoho teplého, príjemného.

Perfektne sa osvedčí „najmódnejší plášť jesene 2021”, teda plášť s teplou kožušinkou. Plyšové plášte oversize strihu (najčastejšie krabicový strih) s charakteristickým golierom a dĺžkou nad kolená.

Pozrite sa na Instagram a zistite, ako nosia plášť s kožušinkou najmódnejšie it-girls! Ako vidieť, ich kreativita nepozná hranice, pretože je zrejmé, že hrubý oversize plášť vyzerá perfektne nielen s čižmami, ale aj s teniskami a šiltovkou

.

Sila farieb počas šedivej jesene

Kto povedal, že na jeseň nosíme výlučne nevýrazné, tlmené farby? Navzdory nepriaznivému počasiu, ktoré nás čaká, pozvime do šatníka výrazné, elektrizujúce farby! Intenzívna ružová, žiarivá oranžová a zelená – siahnite po nich vtedy, keď chcete rozsvietiť svoj outfit. Smelo experimentujte aj s doplnkami – vôbec nemusia tvoriť jeden celok s ostatnými prvkami šatníka, pretože módne je teraz všetko, čo je originálne. Kockovaný šál či workery sa perfektne hodia k jesenným farebným plášťom.

Plášte a bundy z ekokože

 

V tejto sezóne na prehliadkových mólach nechýba ani trochu extravagancie. Plášte ako z Matrixu, vyrobené z ekokože dozaista splnia očakávania fashionistiek, ktoré sa rady vybláznia.

Módni návrhári si toto spojenie obľúbili a často ho prezentujú na prehliadkach, takže jedno je isté: kožené plášte úplne ovládli módu a nič nenasvedčuje tomu, že by sa to malo zmeniť. V sezóne AW21 tento materiál dominuje najmä v tlmených farbách: odtieňoch hnedej, béžovej, jasnej okrovej a klasickej čiernej. Okrem plášťov sú populárne aj saká z ekokože v oversize strihu. Fashionistky ich kombinujú so zvonovými nohavicami typu „mom jeans” ako aj s teniskami alebo workermi. Nás toto spojenie okúzilo. A vás?

 

 

Viac inšpirácií nájdete na: https://www.bonprix.sk/kategoria/1202/plaste/. Nájdite si perfektný strih na nadchádzajúce chladné dni