Nočná bielizeň  voľný strih

Nočná bielizeň  voľný strih

34 Produktov

Nočná bielizeň  voľný strih

Slobodne a pohodlne! Vyberajte si voľné strihy a cíťte sa maximálne pohodlne dokonca aj v elegantnej reštaurácii! Oversize môže byť totiž tak v elegantnom, ako aj casual prevedení!

Voľné strihy = absolútna sloboda

Oversize a voľné strihy sú módnym hitom sezóny, ktorý nevychádza z módy už niekoľko sezón. Nejde tu o rozmer, ale o veľkosť oblečenia. Napriek veľkým rozmerom dokážu veľmi módnym a originálnym spôsobom zvýrazniť ženské prednosti.

Bojíte sa, že voľný strih vám zdeformuje postavu? Najlepšie sa v tomto prípade osvedčia outfity vytvorené vrstvením. Sexi, priliehavé dámske šaty môžu byť ukryté pod hrubým, voľným kabátom. Vďaka tomu zvýrazníme zmyselné krivky a voľný kabát vytvorí dojem tajuplnosti a ukryje prípadné nedokonalosti.

Lodičky s voľným oblečením

Nezabúdajte, že bez ohľadu na to, či si zvolíte sveter alebo kabát, dokonalým spoločníkom k voľnému outfitu sú opätky. Ak si vyberiete priliehavé čierne rúrkové nohavice alebo legíny, neuveriteľne si zoštíhlite a predĺžite nohy!

Voľný strih a postava

Sústreďujúc sa na jeden z najčastejšie vyberaných oversize kúskov, sa zameriame na voľné svetre.

Tu je niekoľko hlavných zásad, ktoré vytvárajú z voľného strihu funkčné a módne oblečenie:

  • štíhle dámy sa môžu nechať uniesť svojou fantáziou. Vzorované mozaiky, žiarivé farby, dodatočné dekoračné prvky;
  • ak si chcete ubrať niekoľko nadbytočných centimetrov, postačí, ak si kardigán zapnete na prvý gombík alebo ho previažete opaskom. Ak nie je PRÍLIŠ voľný, dokonale sadne postave a zoštíhli vás;
  • Oversize, voľné oblečenie kombinujte s priliehavým oblečením v dolných partiách;

Voľný strih boyfriend

Voľné oblečenie zahŕňa aj v poslednom čase mimoriadne módny strih nohavíc typu boyfriend. Akoby vytiahnuté zo skrine tínedžera s nižším sedom a celkovo voľnejším strihom nohavíc dobíjajú šatníky milovníčok módy po celom svete. Ideálne pre vysoké a štíhle dámy, dodajú charakter akémukoľvek outfitu. Nezabúdajte však na to, že aj pri tomto voľnom strihu platí pravidlo: k voľnému vyberáme priliehavé. Siahnite preto po priliehavých topoch a blúzkach.

Voľné strihy sú dokonalou alternatívou na každú príležitosť. Vyberte si svoj praktický a univerzálny doplnok ku každému outfitu a tešte sa z originálneho looku každý deň!