Príslušenstvo

Okenné príslušenstvo

Krásne okenná výzdoba nie sú len módne závesy, subtílne záclony a zaujímavá váza na parapete. Je to takisto celá séria okenných doplnkov, vďaka ktorým sa okná stanú ozdobou celého bývania. Vyber detaily a očar všetkých hostí novým vzhľadom! 

Pekné závesy kúpené! Ideálne komponujú s celým interiérom, ale aj tak sa bojíš, aby si nepokazila "wow" efekt masívnymi a odolnými garnižami? Spomedzi okenného príslušenstva, v bonprixe sa ti určite podarí vhodne vybrať.

Okenné garniže

Zakončené krídlom, ozdobnou guľou alebo kužeľom? Spomedzi širokého výberu ganriží na okná, bez ťažkostí nájdeš modely, ktoré sa hodia do každého druhu záclon aj závesov. Počnúc od kontrastných a solídnych, končiac pri jemných a decentných. 

Okenné príslušenstvo je základ!

Garniže namontované, záclony zavesené. Závesy pekne usporiadané vo výške okenných rámov. Niečo aj tak stále chýba... Aby sme zachovali ideálny pokoj a poriadok, zopni visiace závesy ozdobnou sponou, ktorá sa hodí k dizajnu izby. Minimalistický vkus? Rozhodni sa pre decentné a drobné spinky, ktoré pekne formujú volániky závesov. Ak máš rada mocnejšie kontrasty, pôvabné srdiečka či pekné kvietky ideálne dodajú charakter tvojej miestnosti. 

Ak bývaš v partnerovom príbytku a za oknom sa nachádza chodník či ulica, je dobré dať na okno špeciálne okenné ochrany, ktoré ochránia tvoje bývanie pred nechcenými pohľadmi. Takú istú funkciu spĺňajú aj tyčky na záclonách. Sú výnimočne univerzálne, pretože ich môžeš namontovať pod rukoväť okna, takisto garnižu na krátke záclony, ako aj na samý vrch. 

Okná sú najdôležitejšou časťou bývania. Ak s nimi dobre skomponuješ doplnky, môžu stanoviť dôležitý dekoratívny element, ktorý vplýva na dizajn celého interiéru. Ak už máš vybraté závesy a záclony, využi širokú škálu okenného príslušenstva a sprav tak, aby tvoje okná charakterizovala zároveň funkčnosť, a takisto aj atraktívny dizajn.