Okenné príslušenstvo do spálne

Okenné príslušenstvo do spálne 

Spálňa je srdce každého domu. Ozdob ju vďaka štýlovým dekoráciám a farbám tak, aby bola tvojim milovaným miestom a takisto aj tvojich najbližších. 

Spálňa najcennejším domácim zákutím

Spálňa je spravidla najdôležitejším miestom v každom dome. Osobná, intímna izba, v ktorej môžeme relaxovať a odpočívať s milovanou osobou. Práve preto si mnoho vyžaduje čo sa týka aranžovania a dizajnu. Musí byť útulná a podľa nášho vkusu neobyčajne funkčná a praktická.

Ako stvoriť vysnívanú spálňu?

Výzdoba spálne nie je ľahká úloha. Prvá otázka, ktorú si musíme položiť je, aká veľká je naša spálňa? Ak nám ide o každý milimeter, treba čo najlepšie využiť voľné mesta a zároveň zachovať otvorené priestranstvo bez zbytočného neporiadku. Najväčšie šťastie majú majitelia vysokých izieb. Vtedy môžeme v spálni zriadiť medziposchodie, a do dolnej časti umiestniť kancelársko-prítulný kútik s módnymi dekoráciami.

Keď však nechceme do spálne ozdoby, je dôležité, aby posteľ, ktorá plní hlavú úlohu v tejto miestnosti plnila takisto hlavnú dekoratívnu funkciu. Pomôžu nám v tom štýlové plachty, obliečky či módne deky. Dôležité takisto je, aby naša posteľ vyzerala rovnako aj večer. Vystačí vybrať tematickú posteľnú bielizeň a prispôsobiť k nej obliečky na vankúše v hodiacich sa alebo správne kontrastných farbách. Pamätajme však, že by sme mali voliť tónované a pokojné farby. Spálňa je koniec koncov miesto relaxu a oáza pokoja. Žiarivé neónové či pastelové farby nechajme na terasu alebo obývačku.

Farby spálne

Mysli na to, že spálňa je harmonické miesto. Zakladaj na jednoduchosti a útulnosti. Poličky s knihami, fotky blízkych alebo originálne, decentné obrazy budú pútať pozornosť hostí a zároveň ti pomôžu oddýchnuť si po ťažkom dni. 

Vytvor si vlastný intímny svet v spálni a zariaď, aby si sa do nej chcel vracať každý večer.