Panelové závesy

20% zľava na šaty a plážovú módu! Len do 28.05.2023! S akciovým kódom BUY20, len cez Internet!

Panelové závesy

Daj na panelové závesy a zameň klasickú výzdobu okna v dizajnérsku dekoráciu celého bývania!

Čím sú panelové závesy?

Panelové závesy sú originálne okenné dekorácie, ktoré sa stali dokonalou alternatívou miesto záclon či závesov. Vďaka stabilnej konštrukcií nemusia byť použité iba ako aranžovanie okien, ale takisto ako predelenie miestnosti či dekorácia izby. 

Prečo je panelový záves bestsellerom?

Toto riešenie má predovšetkým obrovskú funkčnosť a módny dizajn, ktorý prevláda dokonca aj vo veľkých miestnostiach. Možnosť zasúvania na jednej strane alebo odsúvania na boky, jednoduchá konštrukcia počas montáže sú príklady vysokého stupňa funkčnosti. 

Do akého interiéru sa hodia panelové závesy?

Minimalistický interiér, moderný dizajn - presne v takej atmosfére sa najlepšie osvedčia panelové závesy. Dokonale zladený materiál sa stane geniálnou ozdobou a dekoráciou. 

Treba vedieť čo očakávaš od svojho bývania, bude sa ti lepšie vyberať najvhodnejší model závesov. Ak to má byť moderný interiér s dizajnérskym nádychom, daj na závesy s originálnym vzorom. Použi ich ako dekoráciu, ktorá sa má odlišovať od ostatných. 

Pamätaj, že dom je najviac súkromné a osobné miesto každého človeka. Vraciaš sa tam každý deň, preto aby si strávil čas s najbližšími a mal možnosť si odpočinúť po ťažkom dni. To znamená, že sa tam musíš cítiť dobre. Nevenuj až tak veľkú pozornosť tomu, aké trendy momentálne letia alebo či ten kvietkovaný vzor bude pasovať k štýlu, ktorý prevláda v tvojej izbe. 

Ak sa ti táto kompozícia páči a cítiš sa v nej dobre - neváhaj ani chvíľu! To ty sa máš cítiť najlepšie medzi svojimi štyrmi stenami, panelové závesy ti to majú na 100% zabezpečiť. Vhodne si vyber a teš sa štýlovému interiéru!