Dámske Šaty choker

Dámske Šaty choker

Jemný výstrih ukončený choker remienkom v oblasti krku vyzerá efektne v rôznych outfitoch. Pozrite si blúzky a šaty s výstrihom typu choker od bonprix!

Výstrih typu choker

Choker je typ veľmi krátkeho, priliehavého náhrdelníka, ktorý má najčastejšie podobu remienka zdobeného korálikmi alebo látkou. Niekto však dostal výborný nápad zakomponovať tento nevšedný typ náhrdelníka do blúzky a šiat, vďaka čomu vznikol veľmi efektný dekolt. Neveľký výstrih ukončený pri krku remienkom rôznej šírky dodáva outfitu originálny charakter. Dekolt typu choker môže mať rôzny tvar a hĺbku. V našej kolekcii predstavujeme tak blúzky a šaty s neveľkým, veľmi decentným, ako aj hlbokým, zmyselným výstrihom ideálnym na párty.

Šaty a blúzky s výstrihom typu choker

V tejto kategórii ponúkame oblečenie s týmto originálnym dekoltom, ideálne na rôzne príležitosti. Tričko typu choker s malým výstrihom bude vyzerať výborne pod sakom, vďaka čomu si ho môžete obliecť napr. aj do práce. Priliehavé šaty typu mini s výstrihom typu choker sú zasa skvelou voľbou na večerné stretnutie v meste, na Silvestra a iné akcie. Zároveň ponúkame aj elegantné šaty s chokerom zdobeným trblietavými korálikmi, ktorý bude v tomto prípade spĺňať úlohu bižutérie. Blúzky s dekoltom typu choker perfektne doplnia vaše každodenné outfity a vďaka nim budete vyzerať zmyselne. Objavte oblečenie rôznych strihov a farieb a vyberte si model ideálny pre seba!