Dámske nohavice  softshell

Dámske nohavice  softshell

Odolná proti oderu, neprepúšťa vodu, no predovšetkým vzdušná, vďaka čomu rovnako ako pri veľmi nízkych tak aj miernych teplotách je softshell bunda ideálna. Zaobstaraj si takisto pohodlné dámske trekingové topánky a buď módna dokonca aj na horských vrcholkoch! 

Softshell - odolné voči každým podmienkam

Na horský svah, prechádzku po veternej pláži, alebo neskorý jesenný gril za domom? Softshell bundy sa osvedčujú v každej situácií. Vzhľadom na rôznorodosť štýlov kombinujú športové parametre so ženským charakterom, zdôrazňujúcim ženské silné stránky.

Odev typu softshell obsahuje veľmi populárne, pokročilé technologické tkanivá, ktoré dokonale chránia pred silným vetrom, z kade pochádza druhý názov Windstopper. Softshell bundy vznikli z potreby optimalizovania oblečenia počas namáhavého cvičenia a nepriaznivých poveternostných podmienok. Zastúpili membránové bundy, ktoré v takýchto situáciách museli byť použité s termoaktívnou bielizňou a teplým flísom. Okrem prispsôsobovania bielizne, celý outfit sám o sebe neponúkal dostatočne dobrú ventiláciu vo vnútri.

Softshell - najlepšia vzdušnosť tkanín

Softshell bunda vyriešila tento problém poskytujúc vzdušnosť tkanín. Umožní vyhnúť sa dodatočnej vrstve hrubého flísu a uľahčí priechodu vlhkosti smerom von. Využitie búnd z tkanín softshell je veľmi široké. Bez problémov ich môžu nosiť bežci, osoby, ktoré šplhajú či už horskí alebo vysokohorskí turisti. Tkaniny tohto typu nie sú sami o sebe vodeodolné, to až vrstva impregnácií DWR poskytne ochranu pred vodou. Ak sa chystáš na výlet na hory a prognóza nepredpovedá slnečné počasie, softshell a pár trekingových topánok budú nevyhnutným spoločníkom. Aby ssi sa zabezpečila pred dažďom, zvoľ nepremokavú bundu, ktorá ti umožní tráviť na daždi dokonca aj niekoľko hodín.

Softshelly vždy v móde

Skombinuj fyzickú aktivitu s módnymi trendmi. Spomedzi širokej škály vzorov a štýlov, nájdi najzaujímavejšie a najmódnejšie modely tejto sezóny. Vyber k nim dámske nohavice a zdolávaj kilometre vo veľkom štýle! Rôznorodé vzory a štýly spôsobia, že dokonca aj najviac vyžadujúca si milovníčka extrémnych športov a módy nájde niečo pre seba.