15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Leto 2021 : 5 najhorúcejších trendov sezóny

21.05.2021

 

Tohtoročné leto je výnimočné, všetkými netrpezlivo očakávané. Konečne sa pomaly začíname vracať do normálu a vychádzame zo svojich domovov. Odložme teda na chvíľu pohodlné, obľúbené tepláky a pozrime sa, aké módne novinky nám prinesú nadchádzajúce letné mesiace.  

 

 

Ružová!

V palete top letných farieb roku 2021 sú jemné pastelové, výrazná žltá, oranžová, červená a farby modré. Číslom jedna je však nepochybne ružová farba – osviežujúca, energická, vyžarujúca pozitívnu náladu, ktorú všetci tak potrebujeme. V tejto sezóne sa zamilujeme predovšetkým do všetkých odtieňov ružovej – od jemných púdrových odtieňov po výraznú fuchsiovú či amarantovú.

Kvetinové motívy

Kvetinový vzor sa na svetových prehliadkových mólach objavuje každú sezónu. Neobídeme sa bez neho ani toto leto. Aj keď ešte prednedávnom kraľoval v podobe drobných lúčnych kvetín, v tomto roku návrhári postúpili o krok ďalej – skombinovali rôzne kvetinové vzory – napríklad na košeli asukni či na šatách s floristickými detailmi. Zameriavame sa teda na extravagantný kvetinový total look! V žiadnom prípade sa nebojme veľkých, výrazných motívov – ide len o to, aby boli čo najviac jarné!

NÁŠ TIP

Prednosťou kvetinového motívu je, že ak budete mať v šatníku kvetované šaty, bez ohľadu na aktuálne trendy budete v nich vždy vyzerať módne a žensky.

Ultra priliehavé

Blúzky a tričká, ktoré tesne obopínajú postavu, sú ďalšími nevyhnutnými kúskami tohto leta, a zároveň perfektnou cestou k tomu, aby sme sa pochválili osím pásom.

K telu dokonale priliehajúce horné časti garderóby by sme mali kombinovať so širokou, masívnou spodnou časťou. Maxi sukňa, kulotky či módne zvonové nohavice, to bude to pravé orechové!

Romantické pufničky

Tak trochu retro, trochu romantické – pufničky oddávna zdobia ženské oblečenie a dodajú mu eleganciu. V tejto sezóne milujeme tie mimoriadne široké a nafúknuté, najčastejšie na šatách – predovšetkým na strihoch tank dress – ale aj na plášťoch v retro štýle, blúzkach a topoch.

Široké nohavice kulotky

Keďže sme zvyknutí na pohodlie domáceho oblečenia, určite si zamilujeme pohodlné, ultra štýlové nohavice typu palazzo. Široké nohavice sa perfektne hodia k sakám, oversize košeliam či krátkym topom.